چین رودخانه دریاچه Silt کانال Desilting جنگل برای فروش

چین رودخانه دریاچه Silt کانال Desilting جنگل برای فروش
جزئیات محصول

غواصان معمولا برای رسوب (رسوب) در کانال ها، رودخانه ها، خلیج ها و بنادر مورد استفاده قرار می گیرند. بذر خردل تخلیه شده می تواند تقریبا به طور مداوم در حین حفاری و پمپ کردن رسوب (مواد غرقاب) از طریق یک خط لوله تخلیه به یک محل تعیین شده کار کند.


امکانات:

1 .-- اجرا پایدار، با spuds و حمایت از پاها برای حفظ تعادل

2 - راندمان بالا، با پمپ آب معدنی و تجهیزات متصل کننده برش، حصول اطمینان از تراکم دوغاب بالا (حدود 25٪)

3. - انتقال هیدرولیک، عملیات سبک و انعطاف پذیر

4 - می توان در کانال بسته، مناطق کم عمق، حوض صنعتی، مخزن استفاده کرد که دیگر غربالگری نمی تواند کار کند

5 - چراغ های لودر برای اطمینان از کار ثابت برای حداکثر بهره وری در دسترس هستند

6 .- اجزای کلیدی مانند موتور، پمپ و سیستم هیدرولیک نام تجاری بین المللی را در بر می گیرند


قطعات کلیدی

1) کاتر سر

برای یک سر برش، 5 تیغه وجود دارد، 5-7 دندان بر روی یک تیغه مجهز شده است. مواد Cr وجود دارد. برای اثبات آسان پوشیدن. سر برش توسط موتور هیدرولیکی هدایت می شود؛ برش برش دارای روانکاری مهر و موم در واحد.

موتور برش با سرعت کم و سرعت بالا با گشتاور بالا طراحی شده است. موتور برش بر روی قسمت جلو بر روی نردبان نصب شده است. پوشش ویژه ای برای محافظت از موتور از آسیب ناشی از شن و ماسه، سنگ و آوار ارائه شده است. پوشش را می توان از بازرسی آسان و تعمیر و نگهداری حذف کرد.


2). هیدرولیک

برای میزبانی نردبان، یک وینچ بالابر در مقابل پوند اصلی که بر پایه سفت و محکم نصب شده است، ارائه می شود. این وینچ از طریق یک گیربکس گیربکس در ساختار وینچ هدایت می شود. این جرثقیل دارای ترمز دیسکی است که به صورت خودکار در صورت افتادن فشار فعال می شود. این وینچ از کابین کنترل می شود و دارای یک سرعت ثابت است.

برای کشیدن سمت نردبان، دو وینچ در مقابل پنتون اصلی که بر پایه سفت و سخت است نصب شده است. این وینچ از طریق یک گیربکس گیربکس در ساختار وینچ هدایت می شود. این جرثقیل دارای ترمز دیسکی است که به صورت خودکار در صورت افتادن فشار فعال می شود. این وینچ از کابین کنترل می شود و دارای سرعت متغیر است.


3) سیستم هیدرولیک

سیستم هیدرولیکی مهمترین قسمت از کانال رودخانه دریاچه رودخانه است . الزامات سیستم هیدرولیک بسیار بالا و دقیق است؛ این شریان اصلی کل کانال desilting لجن است. واگن کششی جانبی، بالابر و سرنشین داربست ها توسط موتورهای هیدرولیکی هدایت می شوند.


4) پمپ بکار رفته (Warman Technology)

پمپ بکار رفته با راندمان بالا از پروانه ی ریخته گری مقاوم در برابر سایش و لاینر های نصب شده بر روی شفت های سنگین و یاطاقان غلتکی با کیفیت بالا ساخته شده است.

پروانه بر روی شفت نصب شده است و به طور مستقیم بر روی قسمت شفت به طور مستقیم بر روی تیغه تراپزی نصب می شود. محفظه شفت آب بندی شده است که می تواند پس از اتلاف وقت جایگزین شود. پروانه ی یک نوع خاص از دوزهای منحنی دو محدوده با کارایی بالایی است و زندگی را بهینه سازی شده آزمایش شده در آزمایشگاه و در بورد غربالگری. پروانه بر روی شفت توسط موضوع تراسیونی که به طور مستقیم در محفظه ی پروانه کار می کند، ثابت می شود.

کوره پمپ دارای یک شکل از یک پروانه طراحی شده با بهره وری بالا و عمر مفید بهینه شده آزمایش شده در آزمایشگاه و در امتداد غرقاب. درپوش پمپ ها از مواد مقاوم در برابر سایش و ضخامت دیواره ضخامت برای افزایش عمر مفید ساخته شده است. پوشش های ریخته گری از فولاد ساخته شده سخت شده و در صورت لزوم و ماشینکاری ساخته می شوند تا متناسب با مورد و لاینرها باشد.


5). جرثقیل جک و هیدرولیک سیلندر

جرثقیل عرشه که در کنار پمپ های شن و ماسه نصب می شود، نوعی از تجهیزات بالابری با سیلندر است و عمدتا به عنوان یک ابزار در هنگام تعمیر پمپ های شن و جایگزینی قطعات پوشیدنی استفاده می شود.

سیلندر روغن هیدرولیک، معمولا برای بالا بردن یا کاهش سیلندرها برای کمک به حرکت بیل بیل استفاده می شود. قدرت توسط سیستم هیدرولیکی ارائه خواهد شد.


6) کابین عملیات

خاکبرداری با یک کابین عملیاتی مجهز است که به واسطه دو درب قفل شده و یک پنجره جلو، دید قابل توجهی در اطراف وجود دارد و عملکرد با خیال راحت خوب است. و کابین قایقرانی مجهز به صندلی استراحت، تهویه مطبوع، سر و صدا بسیار کم است، مناسب برای کار طولانی مدت است. برای عبور پل کم و برای حمل و نقل جاده به راحتی، اتاق کنترل را می توان از بین برد.
پرس و جو