عملكرد هيدروليكي بالا قیمت پایین برش لاروب مکش

عملكرد هيدروليكي بالا قیمت پایین برش لاروب مکش
جزئیات محصول

1). Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین است ماشین لاروبی تولید کننده و صادر کننده اما فقط تجاری شرکت. در این حالت ما می تواند تضمین کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش و زمان تحویل. همچنین قیمت بهتر همیشه موجود است.

2). Customized طرح خواهد شد ساخته شده بر اساس در customersand #39; پروژه مورد نیاز. مهندسان ما برای سال های بسیاری همه با تجربه در طراحی کشتی هستند. همکاری با موسسات طراحی کشتی چین پیشرو و حرفه ای دانشگاه های ما برای اطمینان از کیفیت طراحی کمک.

3). دردگس Julong ساخته شده توسط کارگران ماهر و بازرسی صرفا برای اطمینان از کیفیت و دوام. هر ماشین لاروبی پایان رسید قبل از تحویل به حاصل کنید که این کار هموار هنگامی که به مشتریان تحویل داده به طور کامل تست خواهد شد.

4). بهترین قطعات دردگس مانند موتورهای کامینز معروف جهان Shijiazhuang پمپ گیربکس Hangzhou، سیستم کنترل PLC زیمنس استفاده خواهد شد.

5). سیستم هیدرولیک است یکی از مهمترین قسمتهای برش دردجنج پمپ مکش. سر برش، وینچ نردبان نوسان ونشس spud یا spud حمل توسط موتورهای هیدرولیک برای بهره وری بالاتر و دوام رانده. مارک های مشهور برای قطعات هیدرولیک دیگر مانند لوله هیدرولیک پمپ هیدرولیک سوپاپ هیدرولیکی استفاده می شود.

6). شده دردجنج پمپ dismountable. بنابراین آنها می توانند جدا و مونتاژ به راحتی. بنابراین راحت برای حمل و نقل جاده و راه آهن یا آب است.

7). مهندسین حرفه ای ارسال خواهد شد به سایت پروژه اصرار مشتریان در نصب، راه اندازی، تست دردجنج پمپ و آموزش اپراتور.

8). قسمت اصلی Julong برش دردجنج پمپ مکش همه وارداتی هستند و یا مونتاژ قطعات وارداتی که خریدار می توانید یدکی خرید قطعات به راحتی شبیه موتورهای کامینز پمپ Shijiazhuang، سیستم کنترل PLC زیمنس، اشنایدر یا امرن سیستم الکتریکی.توجه داشته باشید:

شرکت Julong همیشه تولید دردجنج پمپ با پارامترهای استاندارد پیشاپیش جهت کوتاه شدن زمان تحویل. در حال حاضر سه برش دردجنج پمپ مکش با مدل های مختلف در بورس آماده برای تحویل وجود دارد. شن و ماسه جامد متفاوت است از 200 m 3/hr 700 m 3/hr و زمان تحویل به محض این که 15 روز می توان خروجی.


خوش آمدید به Julong شرکت بازرسی دردجنج پمپ.


پرس و جو