ماشین آلات معدن طلا

جزئیات محصول

Qingzhou Julong محیط زیست فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین تولید و فروش تجهيزات نوآورانه استخراج طلا. ما معدن طلا ساخته شده است به اجرا 24/7.Julong طراحی شده است و ساختمان قابل اطمینان جدایی طلا و معدن بیش از 20 سال. ماشین آلات معدن طلا Julong شده است با موفقیت در بیش از 15 کشور در آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی و اروپا صادر شده است.


کلیه ماشین آلات معدن طلا Julong ساده برای کار و بهره وری بالا و بهبود نرخ طلا از 2 قطعات به 1 میکرون اینچ سنگ معدن طلا. Julong جدا از تمام رقبای دیگر در صنعت استخراج طلا نرخ بالا بهبود قابلیت اطمینان و تحرک.


ماشین آلات معدن طلا Julong هر دو در رودخانه ها و یا در زمین استفاده می شود. این می تواند نه تنها طلا، بلکه دیگر فلزات از رودخانه مانند stannum و سرب و روي و stibium، الماس عصاره. فن آوری های مختلف معدن با توجه به نیاز مشتری، مانند گريز طلا نوسان دوربین سوژه متحرک از بند یا دریچه جاریشدن طلا جمع آوری علف و فرش, گاری تک اسبه, ادم ولگرد و اواره, دستگاه آمالگاماتور کپسولی فقیهی در دسترس هستند.


دستگاه استخراج طلا است که عمدتا در شن و ماسه منطقه به خصوص در بانک رودخانه یا سنگهایی خشک استفاده می شود. ماشین لاروبی استخراج طلا است که عمدتا در رودخانه یا دریاچه است که شامل استخراج و انتخاب توابع استفاده می شود. ماشین آلات معدن طلا Julong معمولا شامل مواد سیستم تغذیه مواد الك سیستم، سیستم جدا طلا، تکه پردازش سیستم، سیستم های تامین آب و سیستم تامین برق.

پرس و جو